Profil spoločnosti


ATHOS syntec s.r.o. je mladá a dynamická spoločnosť, ktorá drží krok s najmodernejšími technológiami na stavebnom trhu a jej cieľom je v krátkom čase zaujať silnú a stabilnú pozíciu na trhu.

Spoločnosť Carlisle je svetovým lídrom a so 40% trhovým podielom si vytvorila svoju vlastnú stabilnú pozíciu na trhu. My z ATHOS syntec s.r.o. chceme podporiť tento úspech Carlisle Sure-Seal EPDM a Sure-Weld TPO na trhoch Strednej Európy. Vďaka odbornému rastu zamestnancov a veľmi prísnej kontrole kvality vo sfére výroby a produkcie sú spoločnosti Carlisle Syntec ako aj ATHOS syntec skutočnou zárukou kvality.
 
 

ATHOS SYNTEC s.r.o.Konateľ spoločnosti
Peter Sklenka


Snáď každý sníva o vlastnom bývaní. Konkrétne predstavy sa síce výrazne odlišujú ale väčšina z nás si pod vlastným bývaním predstaví vlastný dom so záhradou. Funkčne dominantným prvkom každej takejto stavby je práve strecha. Novodobé trendy ako aj stále kvalitnejšie materiály a stavebné technológie umožnili architektúre ustúpiť od často používaných šikmých striech a vytvorili výrazne väčší priestor pre uplatnenie riešení striech so žiadnym resp. minimálnym sklonom. Tieto riešenia dokonca ešte aj v dnešnej dobe vzbudzujú u mnohých investorov značné obavy. Spôsobené sú hlavne negatívnymi skúsenosťami pri starších stavbách z dôvodu použitia menej kvalitných povlakových krytín ako aj z neodborne prevedenej pokládky týchto krytín. Našej spoločnosti sa darí tieto obavy u investorov aj odbornej verejnosti odbúravať. Kvalitná povlaková krytina zrealizovaná preškoleným a zodpovedným izolatérom je totiž zárukou bezproblémovej funkčnosti plochej strechy a teda aj spokojnosti investora a to na dobu výrazne prevyšujúce dnešné záručné doby či životnosti konkurenčných povlakových krytín. Povlakové krytiny na báze EPDM od svetového leadra spoločnosti Carlisle v kombinácií s našou odborným dohľadom a prísnym výberom certifikovaných realizačných spoločností sú zárukou najvyššej kvality bez pardónu a výnimky od prvého kontaktu so zákazníkom až po kolaudáciu stavby a pozáručný servis.

CARLISLE SYNTEC INC.Riaditeľ spoločnosti
Orlando Lobo


Tak ako pre každú dekádu v oblasti kultúry, technológií, riadenia, hudby či športu je charakteristická istá udalosť, medzník alebo trend, Carlisle je hrdým priekopníkom a súčasťou revolúcie v oblasti hydroizolačných riešení, ktorý existuje už viac ako štyri desaťročia. Vďaka tomu, že sa zaviedli modernizujúce a revolučné produkty a systémy, odvetvie hydroizolácií sa navždy zmenilo. Vstupom našej krajiny do nového milénia Carlisle oslávila ukončenie viac ako 300.000 projektov, ktoré zahŕňajú viac ako 1 miliardu metrov štvorcových hydroizolačných membrán naprieč 50 štátom a teší sa na rozvíjajúcu sa kvalitu a nové produkty ktoré prídu v nasledujúcich dekádach. Vyberte si Carlisle pre vaše budúce projekty a objavíte alebo si znovu overíte kvalitu výrobkov a vynikajúci zákaznícky servis. My vám na oplátku poskytneme viac ako 40-ročnú skúsenosť, množstvo inovácií a spoľahlivosť v oblasti montáže. SKÚSENOSŤ: Carlisle zaviedla do americkej produkcie strešných izolácií fóliové strešné materiály a po viac ako 40 rokoch je stále zárukou výroby najlepších dlhodobých jednovrstvových strešných systémov a servisu na priemyselnom i komerčnom trhu. INOVÁCIE: EPDM zostáva aj naďalej jadrom sortimentu Carlisle , no neustále hľadá spôsob ako vyhovieť všetkým vaším potrebám v oblasti pokrývania. Za posledné roky sa rozšíril sortiment, zvýšila sa úroveň technológií výroby bezspojových produktov a taktiež termoplastických panelov do šírky 3 m. SPOĽAHLIVOSŤ: Na základe dlhoročných skúseností využívame EPDM, TPO a adhézne produkty. Ďalej poskytujeme nákresy, zaručujeme kvalitu a hľadáme dlhodobé riešenia v oblasti pokrývania, či už pre komerčné alebo priemyselné využitie.