Hertalan EPDM

Hydroizolácia EPDM od holandského výrobcu

Logo spoločnosti Hertalan

Logo spoločnosti Hertalan

home_energy_feature_1

Životnosť viac ako 50 rokov

Výsledky štúdie nemeckého inštitútu SZB umožňujú teoretický predpoklad životnosti strechy s EPDM membránou na viac ako 70. Po zohľadnení rozdielov v materiáloch a výrobných procesoch ako aj rôznych oblastí použitia sa odporúča na území Strednej Európy vychádzať zo životnosti EPDM plochej strechy na úrovni 50 rokov. Viac k štúdii TU:

home_energy_feature_2

Jedinečný pomer ceny a výkonu

Predstavte si, že roky kupujete výrobok, ktorý Vám vydrží 2-3 roky a potom ho buď na chvíľu opravia alebo si kúpite nový. Odrazu Vám niekto ponúkne výrobok s tými istými funkciami o pár percent drahší ale taký, ktorý budete môcť používať 10 rokov!!! To je viac ako trojnásobná doba užívania oproti trocha vyššej cene, ktorú zaplatíte len raz!

home_energy_feature_3

Plochá strecha z výroby bez ptrebných úprav na stavbe

V prípade tohoto riešenia sa podarilo eliminovať riziko zlyhania ľudského faktora na minimum. Vašu EPDM membránu Vám privezieme priamo z výroby, kde ju priamo pre požiadavky Vašej stavby pozvárajú automaty. Riziko, že sa na stavbe spraví chyba pri spájaní pásov prípadne pri realizácií detailov sa blíži k nule!

Hertalan EPDM

3D plochá strecha

Je premysleným a komplexným systémom EPDM riešenia, ktorý posúva životnosť povlakovej krytiny plochej strechy do inej dimenzie. Obsahuje všetky komponenty a prefabrikované dielce, ktoré sú potrebné pre nainštalovanie tvrácnej a bezpečnej plochej strechy. Všetky spoje je možné prevádzať technológiu vulkanizácie, čo je dodnes neprekonaný spôsob spájania membrán. Povlaková krytina Hertalan EPDM je tým pádom na stavbu dodávaná v jednom kuse s predinštalovanými prestupmi a detailami. Tento fakt eliminuje na minimum čas pokládky povlakovej krytiny a zvyšuje výrazne bezpečnosť všetkých spojov. Táto EPDM membrána je difúzne otvorená, extrémne pružná a elastická. Zároveň vykazuje výnimočnú odolnosť voči UV žiareniu a ozónu, je odolná proti prerastaniu koreňov a tým pádom absolútne vhodná pre realizáciu zelených striech. Od svojej konkurencie sa viditeľne odlišuje vo svojej enormnej odolnosti voči poveternostným vplyvom a to aj tým, že neobsahuje žiadne prímesové zmäkčovadlá, ktoré by časom z dôvodu ich sublimácie mohli viesť k zníženiu elasticity EPDM membrány a tým pádom jej zmršťovaniu.

HERTALAN EPDM - oblek pre Vašu plochú strechu ušitý presne na mieru!

Neexistuje slovné spojenie, ktoré dokáže lepšie popísať tento EPDM strešný systém ako toto: "Na mieru".
Z tohoto EPDM materiálu dokážeme pre Vás vyhotoviť "oblek strechy" na kľúč, tento Vám zabalený doručíme na stavbu a skúsený realizátor Vašu strechu v extrémne krátkom čase dokáže "obliecť" a tým ochrániť pred všetkými poveternostnými vplyvmi.
Toto riešenie prenáša väčšinu rizika zle vykonaného spoja do podmienok výrobnej haly, kde nepôsobí vlhkosť, voda, vietor či intenzívne slnečné žiarenie. Väčšina prác spájania EPDM membrán vykoná teda špecializovaný pracovník vo výrobe bez vyššie spomenutých nepriaznivých faktorov. Na pokládku potom stačí pár hodín a investor či stavebník si nemusia robiť ťažkú hlavu z nepriazne počasia.