Plochá strecha z materiálu EPDM
EPDM (Ethylene Propylene Diene Monomer) syntetická kaučuková membrána je pozoruhodný materiál, ktorý: - 
Je flexibilný a bezproblémov tvarovateľný (ohýbateľný) tak, aby kopíroval kontúry strechy, prestupy, okraje rohov, svetlíkov a strešných okien, komínov, vetrákov, atď. - 
Má roztiažnosť 400%, ktorá mu umožňuje bezproblémovo sa prispôsobiť pohybom častí budovy - Odoláva extrémnym teplotám. - 
Netrhá sa, nepuká a neláme sa vplyvom veku - je veľmi chemicky odolný a znáša sa prakticky so všetkými inými stavebnými materiálmi. - má extrémnu životnosť - viac ako 50 rokov! Všetky tieto vyššie spomenuté vlastnosti ho predurčujú na jeho použitie v najrizikovejšom mieste stavby a to ako ochranu stavby pred zrážkovou vodou t.j. ako strešnú hydroizoláciu. Časté je ale použitie tohoto výnimočného materiálu aj pri spodnej izolácii proti tlakovej vode resp. pri realizácii jazier, nádrží či prírodných bazénov.

Zobraziť viac...

Fakty hovoria za všetko

Presvedčte sa samiLogo spoločnosti Carlisle Syntec Systems

Carlisle EPDMTento EPDM systém je ideálne vhodný pre rýchlu a cenovo prístupnú montáž prístreškov a jednoduchých opláštení, ktoré dokáže zrealizovať aj menej skúsený praktik. Kombinuje v sebe výhodu kvality materiálu s nepomerne malým navýšením obstarávacej ceny. Ideálne riešenie pre investora, ktorý chce mať so svojou plochou strechou pokoj na viac ako 10-15 rokov!


Hertalan EPDMLogo spoločnosti HertalanAsi nenájdete systém pre plochú strechu, ktorý by dokázal byť dlhodobo odolnejší a bezpečnejší. Hertalan EPDM Vám umožní zakryť Vašu tepelnú izoláciu na plochej streche v priebehu 1-2 hodín. Získavate tak istotu, že ani vo fáze pokádky nedôjde k nepopulárnemu zamočeniu tepelnej izolácie. Na EPDM membráne väčšinou nie je spoj, ktorý by bol zrealizovaný mimo výrobu a ktorý by nebol skontrolovaný našími skúsenými pracovníkmi.