Realizácia povlakovej krytiny EPDM na rodinnom dome s použitím systému zaťaženia štrkom
máj 31, 2017
Novinka – Štrková lišta
máj 31, 2017

Školenie EPDM povlaková krytina/zelená strecha.

Nakoľko dostávame stále viac dopytov a otázok ohľadom využitia EPDM na zelených strechách,
rozhodli sme sa zrealizovať krátke školenie v spolupráci s spoločnosťou ArTUR, ktorá nám pomohla celé školenie zorganizovať.

Dňa 27.8.2015 firma ATHOS SYNTEC, v spolupráci s firmou BeVeBe, ktorá je realizátorom striech, uskutočnila školenie so zámerom zvýšiť informovanosť ľudí z oblasti stavebníctva, respektíve prípadných záujemcov, práve o zelené strechy a následnej možnosti využitia materiálu EPDM na zelených strechách.

40 člennú skupinu zloženú prevažne z architektov, projektantov, drobných kutiľov a členov realizačných firiem školili pán Marián Labuda a František Hallo.
Počas približne 5 hodinovej prednášky boli zúčastnení oboznámení o mnohých informáciách a výhodách , ktoré tento typ striech ponúka a v následnej praktickej ukážke mali možnosť vidieť, ako prebieha inštalácia EPDM na strechu s prestupom (komín). Počas praktickej ukážky padlo množstvo otázok zo strany školených.

Nakoľko išlo o prvé školenie zamerané na danú tematiku, potešila nás veľká účasť a pozitívna spätná väzba od mnohých zúčastnených.

Velmi pekne dakujem za skolenie o zelenych strechach. Dozvedel som sa vela cennych a praktickych informacii. Pekne ste nam to vysvetlili a ochotne odpovedali na vela otazok. Vazim si to. Paci sa mi Vas komplexny pristup, ked chcete zakaznikom maximalne pomoct a nielen rychlo predat a neriesit viac. To sa na Slovensku casto nevidi, ale verim, ze to je ten spravny sposob smile – emotikon Skolenia som sa zucastnil ako buduci svojpomocny stavitel, cize nie som architekt alebo stavebny expert. Napriek tomu, myslim, ze som vsetko pochopil a skolenie bolo pre mna uzitocne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *